• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
2014-02-10

PUP Mogilno - Nabór na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza nabór kandydatów na szkolenia grupowe: spawacz, tokarz oraz opiekun/opiekunka osób starszych.

Osoby zainteresowane udziałem w ww. szkoleniach, które nie zgłosiły dotąd chęci uczestnictwa w szkoleniach, powinny złożyć karty kandydata na szkolenie (dostępne w pokoju nr 8), w następujących terminach:

  • Spawanie w metodach MAG (135), MIG (131) i TIG (141) - do 28.02.2014 r.
  • Tokarz - do 31.03.2014 r.
  • Opiekun/ka osób starszych ze znajomością języka niemieckiego - do 31.03.2014 r.

Źródło: Mariusz Andruszczak (Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie), 10.02.2014.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają jedynie charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one jednak wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

Rozwój nowych technologii a szanse na zatrudnienie, cz. 2

2014-07-07„Nawet, jeśli ktoś ma 40 lat, to nie powinno to być żadną przeszkodą, aby podjąć decyzję o zmianie zawodu i np. nauczyć się programowania. To nasze kwalifikacje będą cenne dla pracodawcy i to one decydują o tym, czy znajdziemy pracę czy nie” – wyjaśnia dr inż. Paweł Tadejko w drugiej części wywiadu.

Rozwój nowych technologii a szanse na zatrudnienie, cz. 1

2014-07-04„Z programowaniem jest tak, że trzeba najpierw spróbować, dopóki się nie spróbuje, to nie wiadomo czy to jest to, co chcielibyśmy robić. Niekoniecznie trzeba określać siebie jako umysł ścisły, aby spróbować, a potem stać się programistą” – tłumaczy dr inż. Paweł Tadejko, kierownik studiów podyplomowych na Politechnice Białostockiej.

Rynek pracy na co dzień

Underwriter - człowiek, który szacuje ryzyko

2014-07-25Pracownik może się ubezpieczyć od braku pracy, a pracodawca - od braku pracowników. Oferty firm ubezpieczeniowych są bogate. Aby jednak ubezpieczenie opłacało się obu stronom, musi istnieć ktoś, kto zbada ryzyko ubezpieczeniowe.

Zasady ewakuacji, czyli o czym każdy pracownik wiedzieć powinien

2014-07-21Alarm, pożar, panika…i co dalej? Czy polscy pracownicy wiedzą, jak się zachować w sytuacji kryzysowej? Jakie zasady obowiązują przy ewakuacji? Ta wiedza rzadko się przydaje, ale to właśnie od niej zależy ludzkie życie…

Rynek pracy w prawie

Dofinansowanie wynagrodzeń za zatrudnienie pracowników 50+

2014-07-23Pracodawcy, którzy zatrudnią osoby po 50. roku życia, mogą uzyskać dofinansowanie. Na jakich zasadach jest ono przyznawane?

Czy pracodawca może zapłacić za wczasy pracownika?

2014-07-18Zgodnie z obowiązującym prawem, w szczególnej sytuacji pracodawca jest zobowiązany zapłacić za wczasy, które zaplanował podwładny. Kiedy taka sytuacja ma miejsce i od czego zależy?

Rynek pracy w mediach

Zaczynał od szeregowego pracownika, teraz rządzi siecią Burger King i ma 33 lata

2014-07-25Dziś Burger King bardziej przypomina start-up, niż tradycyjnie zarządzany fast food. A wszystko przez nowego, młodego CEO.

Małe składki ZUS dla przedsiębiorcy tylko przez 24 miesiące

2014-07-25Zdecydowana większość początkujących przedsiębiorców ma prawo do obniżonych składek ZUS. Obniżonych wyraźnie, bo zamiast ok. 1000 zł miesięcznie płaci się nieco ponad 400 zł. Prawo do tzw. małego ZUS-u kończy się po pełnych 24 miesiącach. Jak stwierdzić kiedy następuje koniec małego ZUS-u i jakich formalności wtedy dokonać?

Informacje z regionów

PUP Świdnica - Rekrutacja do firmy Amazon

2014-07-25Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko pracownika centrum logistycznego w firmie Amazon.

PUP Świdnica - Projekt pt. „Odkryj swój kapitał”

2014-07-25Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy zaprasza bezrobotne osoby niepełnosprawne do udziału w ww. projekcie. W jego ramach można uzyskać wsparcie w postaci: stażu, przyznania środków na podjęcie działalności gospodarczej, zatrudnienia w ramach wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.
Wróć do góry

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas