• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
2014-02-10

PUP Mogilno - Nabór na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza nabór kandydatów na szkolenia grupowe: spawacz, tokarz oraz opiekun/opiekunka osób starszych.

Osoby zainteresowane udziałem w ww. szkoleniach, które nie zgłosiły dotąd chęci uczestnictwa w szkoleniach, powinny złożyć karty kandydata na szkolenie (dostępne w pokoju nr 8), w następujących terminach:

  • Spawanie w metodach MAG (135), MIG (131) i TIG (141) - do 28.02.2014 r.
  • Tokarz - do 31.03.2014 r.
  • Opiekun/ka osób starszych ze znajomością języka niemieckiego - do 31.03.2014 r.

Źródło: Mariusz Andruszczak (Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie), 10.02.2014.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają jedynie charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one jednak wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

O zapachach, które dodają pewności siebie i… sprzedają!

2014-08-08Pomagam szukać perfum idealnych. Tworzę wizytówki zapachowe dla osób, miejsc, usług i produktów, buduję garderoby zapachowe dla ludzi …– o sztuce doboru perfum i swojej profesji opowiada Marta Siembab, jedyna senselierka w Polsce, a nawet w Europie.

Raport miesiąca – Rozmowa kwalifikacyjna

2014-08-04To ona często decyduje o sukcesie rekrutacyjnym, warto więc odpowiednio przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Jak to zrobić i skąd czerpać wiedzę na ten temat? W lipcu br. konsultanci Zielonej Linii przeprowadzili badanie, w ramach którego sprawdzili wiedzę ankietowanych w tym zakresie.

Rynek pracy na co dzień

Częsta zmiana pracodawcy atutem na rynku pracy?

2014-08-11Jeszcze do niedawna cenieni byli przede wszystkim ci pracownicy, którzy mogli pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w jednej firmie. Dziś jest ich coraz mniej. Pracodawcy przestali się też bać tzw. „skoczków”.

Komunikacja niewerbalna w rozmowie kwalifikacyjnej

2014-08-01W czasie rozmowy kwalifikacyjnej dla wykwalifikowanego rekrutera nie tylko to, co płynie z naszych ust, ma znaczenie, ale również mowa ciała. Niektórzy są nawet zdania, iż komunikacja niewerbalna jest ważniejsza od tego, co mówimy.

Rynek pracy w prawie

Wypowiedzenie umowy przez pracownika

2014-08-20Choć utrata pracy często jest postrzegana przez pryzmat zwolnienia dokonanego przez pracodawcę, warto pamiętać, że nie tylko pracodawca może wypowiedzieć umowę. Ty, jako pracownik, również masz do tego prawo. Kiedy i na jakich zasadach?

Praca w porze nocnej

2014-08-18Wykonywanie pracy w porze, która z zasady powinna być przeznaczona na odpoczynek, podlega szczególnemu uregulowaniu. Kiedy możemy mówić o tego typu pracy i czy przysługują nam z tego tytułu dodatkowe profity?

Rynek pracy w mediach

Prowadzenie działalności z zakresu ratownictwa medycznego wymaga wpisu do rejestru

2014-08-20Jakich formalności należy dokonać w związku z założeniem działalności polegającej na udzielaniu świadczeń z zakresu ratownictwa medycznego?

Propozycję rozwiązania umowy o pracę na mocy porozumienia stron należy sporządzić w formie pisemnej

2014-08-20Jak prawidłowo sporządzić propozycję rozwiązania umowy o pracę na mocy porozumienia stron z pracownikiem oraz przyznanie odszkodowania za skrócenie okresu wypowiedzenia?

Informacje z regionów

PUP Kolbuszowa - Informacja dla pracodawców

2014-08-20Krajowy Fundusz Szkoleniowy - informacja dla pracodawców zainteresowanych kształceniem ustawicznym własnym oraz swoich pracowników w wieku co najmniej 45 lat w 2014r.

MUP Płock - VIII Płockie Targi Pracy Osób Niepełnosprawnych

2014-08-20Zaproszenie na VIII Płockie Targi Pracy Osób Niepełnosprawnych w ramach Dnia Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych.
Wróć do góry

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas