• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
2014-02-10

PUP Mogilno - Nabór na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza nabór kandydatów na szkolenia grupowe: spawacz, tokarz oraz opiekun/opiekunka osób starszych.

Osoby zainteresowane udziałem w ww. szkoleniach, które nie zgłosiły dotąd chęci uczestnictwa w szkoleniach, powinny złożyć karty kandydata na szkolenie (dostępne w pokoju nr 8), w następujących terminach:

  • Spawanie w metodach MAG (135), MIG (131) i TIG (141) - do 28.02.2014 r.
  • Tokarz - do 31.03.2014 r.
  • Opiekun/ka osób starszych ze znajomością języka niemieckiego - do 31.03.2014 r.

Źródło: Mariusz Andruszczak (Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie), 10.02.2014.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

Historia sukcesu – czyli jak zdobyć wymarzoną pracę?

2015-04-24- Zamknij oczy i wyobraź sobie mechanika samochodowego. Co ma na sobie? Jest szansa, że wyobrażasz sobie trzydziestoletniego faceta w niebieskich ogrodniczkach lub kombinezonie. Większość ludzi tak ma… - tłumaczy Paweł Tkaczyk, który zarabia opowiadaniem historii dla największych marek. - Twój potencjalny pracodawca też ma wyobrażenia na temat potencjalnego pracownika. Im bardziej jesteś w stanie je przewidzieć i dostosować się, tym lepiej dla Ciebie – tłumaczy marketingowy guru.

Już nie lekarz czy adwokat, ale programista…

2015-03-27- przekonuje dr inż. Paweł Tadejko, kierownik studiów podyplomowych na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. - Od niedawna zupełnie inaczej myśli się o zawodach przyszłości niż jeszcze dziesięć lat temu, kiedy synonimem sukcesu był zawód lekarza lub adwokata. Obecnie to branża nowych technologii i nowych mediów może spijać słodką śmietankę życiowego sukcesu, a jej synonimem jest właśnie zawód programisty – pożądany przez miliony pracodawców, gwarantujący wysokie zarobki i pracę w dowolnym miejscu na świecie.

Rynek pracy na co dzień

Budowanie ekowizerunku firmy

2015-05-27Wprowadzenie wartości ekologicznych zdaję się być stałym i nieodwracalnym trendem. Związane jest to z coraz silniejszym naciskiem klientów na wartości proekologiczne. Ważny jest także aspekt zmniejszenia kosztów organizacji związany z mniejszym zużyciem energii i surowców.

Jak zachować twarz w trakcie… Assessment Center?

2015-05-15Odsłaniamy tajniki rekrutacji! Czym jest Assessment Center? Jak się do niego przygotować? – w tym artykule znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań!

Rynek pracy w prawie

Wychowawczy także dla przedsiębiorców

2015-05-25Prowadzisz firmę i chciałabyś zawiesić swoją pracę, żeby dłużej zostać z dzieckiem w domu? Skorzystaj z „wychowawczego”. Sprawdź, kto ma prawo do przerwy w działalności i na jakich zasadach!

Wsparcie za zatrudnienie pracownika 50 +

2015-05-20„Warto stawiać na osoby dojrzałe na rynku pracy (…), badania pokazują, że pracownicy powyżej 50., 60. roku życia są bardziej lojalni wobec firm, mają większe doświadczenie…” – zachęca minister pracy. Sprawdź, na jaką pomoc możesz liczyć od państwa, zatrudniając pracowników w tym wieku.

Rynek pracy w mediach

Crowdsourcing podniesie skuteczność działań CSR

2015-05-28Crowdsourcing to proces, w którym wiedza, umiejętności, kreatywność i zasoby do wykonania jakiegoś zlecenia czerpane są z dużej społeczności – specjalistów i amatorów nie tylko w dziedzinach odpowiadających danemu zadaniu. Najczęściej wykorzystywany jest w pozyskiwaniu pomysłów i rozwiązywaniu problemów. Badania pokazują jednak, że w 95% przypadków przynosi znaczącą korzyść również w działaniach CSR (Corporate Social Responsibility). Jak crowdsourcing wykorzystać w praktyce?

Umowa o zakazie konkurencji nie przejdzie na kolejnego pracodawcę

2015-05-28Zdaniem Sądu Najwyższego umowa o zakazie konkurencji po ustaniu zatrudnienia nie jest elementem stosunku pracy, który podlega regulacji art. 231 k.p., a zobowiązanie do wypłaty odszkodowania za powstrzymywanie się od działalności konkurencyjnej nie przechodzi na nowego pracodawcę.

Informacje z regionów

Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych - Nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu "Podlaski Pozarządowy Fundusz Mikrodotacji"

2015-05-27Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych jako Operator FIO - Podlaskie ogłosiła nabór na mikrodotacje w kwocie od 1000zł do 2500zł. Zapraszamy młode organizacje pozarządowe, grupy nieformalne i samopomocowe z terenu województwa podlaskiego do udziału w konkursie.

PUP Świdnik - Nabór wniosków do projektu POWER

2015-05-27Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku ogłasza od 20.05.2015 r. nabór wniosków do projektu pozakonkursowego pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie świdnickim (I)".
Wróć do góry
Odwiedź nas na Facebooku

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas
Napisz do nas