• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
2014-02-10

PUP Mogilno - Nabór na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza nabór kandydatów na szkolenia grupowe: spawacz, tokarz oraz opiekun/opiekunka osób starszych.

Osoby zainteresowane udziałem w ww. szkoleniach, które nie zgłosiły dotąd chęci uczestnictwa w szkoleniach, powinny złożyć karty kandydata na szkolenie (dostępne w pokoju nr 8), w następujących terminach:

  • Spawanie w metodach MAG (135), MIG (131) i TIG (141) - do 28.02.2014 r.
  • Tokarz - do 31.03.2014 r.
  • Opiekun/ka osób starszych ze znajomością języka niemieckiego - do 31.03.2014 r.

Źródło: Mariusz Andruszczak (Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie), 10.02.2014.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

„Jesteśmy więźniami własnych stereotypów”

2015-06-26- tłumaczy Sylwester Pietrzyk, trener-szkoleniowiec-wykładowca-coach z 15-letnim stażem, praktyk biznesu. Przejechał w rajdzie przez Saharę z Warszawy do Bamako w Mali, nurkował u wybrzeży Borneo i w jaskiniach Jukatanu, a na co dzień łamie stereotypy, którym ulegamy. Nam zdradza, na co stać uczestników szkoleń i pracowników w wieku 50+.

Webinarium – wiedza na jedno kliknięcie myszką!

2015-05-29„…jeżeli ktoś miałby fantazję, żeby zrobić webinarium o tym, jak wyszydełkować szalik albo serwetkę, albo jak zbudować karmnik dla ptaków, to naprawdę mogą to być nawet takie fantazyjne tematy” – tłumaczy Dorota Kostowska, która zawodowo zajmuje się organizowaniem webinarów. Co to takiego… i dlaczego warto brać w nich udział?

Rynek pracy na co dzień

Roboty na etatach?

2015-07-03Sprawdź, czy robot zabierze Ci pracę!

Praktyki studenckie w administracji rządowej

2015-07-01Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach praktyk są już dostępne na stronie oferty.praca.gov.pl.

Rynek pracy w prawie

5 rzeczy, do których nie mogą zmuszać Cię na stażu

2015-07-06Urząd skierował Cię na staż, a może już go odbywasz? Sprawdź, czego nie ma prawa wymagać od Ciebie pracodawca!

5 powodów odmowy rejestracji w urzedzie pracy

2015-06-22Rejestracja w urzędzie pracy wymaga spełnienia kilku warunków. Sprawdź, co ją wyklucza!

Rynek pracy w mediach

Capgemini zatrudni 300 nowych pracowników w Katowicach i Krakowie. Kogo szuka?

2015-07-06Capgemini poszukuje pracowników do swoich oddziałów w Katowicach i Krakowie. Pracę znajdzie łącznie 300 osób.

Płacowa nierównowaga

2015-07-06Latamy w kosmos, coraz częściej wygrywamy z rakiem, ale problemu nierówności płacowych pomiędzy kobietami a mężczyznami wciąż nie udaje nam się rozwiązać.

Informacje z regionów

PUP Giżycko - Konkurs pt. „Twój Start Up – Twoja przyszłość” rusza ponownie!

2015-07-07Rozpoczyna się II edycja konkursu „Twój Start-up – Twoja przyszłość”. W tegorocznej edycji organizowanej wspólnie przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku i Black Pearls Investments Sp. z o.o. można uzyskać nawet 130 000 zł na start swojego biznesu.

PUP Mrągowo - Prace interwencyjne

2015-07-07Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie informuje, iż w związku z pozyskaniem środków z Funduszu Pracy w ramach rezerwy Ministra ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie zatrudnienia w ramach prac interwencyjnych.
Wróć do góry
Odwiedź nas na Facebooku

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas
Napisz do nas