• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
2014-02-10

PUP Mogilno - Nabór na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza nabór kandydatów na szkolenia grupowe: spawacz, tokarz oraz opiekun/opiekunka osób starszych.

Osoby zainteresowane udziałem w ww. szkoleniach, które nie zgłosiły dotąd chęci uczestnictwa w szkoleniach, powinny złożyć karty kandydata na szkolenie (dostępne w pokoju nr 8), w następujących terminach:

  • Spawanie w metodach MAG (135), MIG (131) i TIG (141) - do 28.02.2014 r.
  • Tokarz - do 31.03.2014 r.
  • Opiekun/ka osób starszych ze znajomością języka niemieckiego - do 31.03.2014 r.

Źródło: Mariusz Andruszczak (Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie), 10.02.2014.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

AIP szansą na rozwój własnego biznesu

2015-02-27- AIP to alternatywa dla zakładania działalności gospodarczej – tłumaczy Mateusz Maik, partner zarządzający regionem AIP. - W każdej chwili można zrezygnować z udziału w Programie, nie ponosząc konsekwencji. A jeśli uda się skutecznie rozwinąć nasz biznes, po wyjściu z AIP wciąż możemy skorzystać z wszelkich form wsparcia na założenie działalności gospodarczej – dodaje przedsiębiorca.

Tłumić czy uwalniać - jak sobie radzić z emocjami w pracy?

2015-01-30- Współcześnie dla wielu ludzi, szczególnie tych, którzy wykonują zawody usługowe, narzędziem pracy stają się własne emocje, własne samopoczucie. Musimy dbać o te narzędzia, musimy dbać o siebie – tłumaczy Dorota Szczygieł – psycholog, adiunkt w Zakładzie Psychologii i Motywacji Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.

Rynek pracy na co dzień

Wybór zawodu – czym się sugerować?

2015-02-18Tendencje na rynku pracy zmieniają się szybko. Jeśli chcemy mieć dobrą i satysfakcjonującą pracę w przyszłości, warto zwracać na nie uwagę lub… skorzystać z pomocy doradców zawodowych!

5 sposobów na zdobycie nowych kwalifikacji

2015-02-13Myślisz o podniesieniu kwalifikacji zawodowych lub musisz się przekwalifikować? Sprawdź, na jakie wsparcie możesz liczyć!

Rynek pracy w prawie

Dyscyplinarka dla pracodawcy

2015-02-25Na ogół zwolnienie dyscyplinarne kojarzy się nam z reakcją pracodawcy na negatywne zachowanie pracownika. Ten rodzaj rozwiązania umowy działa jednak w obie strony. Kiedy pracownik może wręczyć pracodawcy dyscyplinarkę?

Zasiłek dla bezrobotnych – sprawdź, kiedy przysługuje!

2015-02-23Podstawowym warunkiem, który należy spełniać, aby otrzymać zasiłek z urzędu pracy, to przepracowanie 365 dni z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem, od którego odprowadzane były składki na ubezpieczenia społeczne i Fundusz Pracy.

Rynek pracy w mediach

Beata Stelmach, prezes GE: Atutem polskich pracowników jest wykształcenie, mobilność i umiejętność dostosowywania się

2015-02-27 - Niskie koszty pracy były atutem polskiej gospodarki 25 lat temu, kiedy inwestorzy zagraniczni przyjeżdżali do Polski, zakładali swoje przedstawicielstwa a następnie przejmowali fabryki. Dziś sytuacja jest odmienna - mówi Beata Stelmach, prezes GE na Polskę i Europę środkowo-wschodnią.

Praca na produkcji: W której branży opłaca się najbardziej?

2015-02-27Ile można zarobić pracując w sektorze produkcyjnym? Bardziej opłaca się produkować samochody czy meble?

Informacje z regionów

PUP Skierniewice - PIT za 2014 r.

2015-02-27Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach informuje, że wydawanie informacji PIT za rok 2014 odbywa się w pokoju 13, w godz. 8.00-16.00.

PUP Gdańsk - Zaproszenie agencji zatrudnienia do współpracy

2015-02-27Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku zaprasza agencje zatrudnienia do współpracy. Jest to pionierska w skali kraju propozycja. Tutejszy urząd rozpoczął już publikację zaproszeń zawierających warunki realizacji usługi doprowadzenia do zatrudnienia. Każde z nich, oprócz wzoru umowy, zawiera charakterystykę osoby, która będzie kierowana do agencji.
Wróć do góry

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas