• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
2014-02-10

PUP Mogilno - Nabór na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza nabór kandydatów na szkolenia grupowe: spawacz, tokarz oraz opiekun/opiekunka osób starszych.

Osoby zainteresowane udziałem w ww. szkoleniach, które nie zgłosiły dotąd chęci uczestnictwa w szkoleniach, powinny złożyć karty kandydata na szkolenie (dostępne w pokoju nr 8), w następujących terminach:

  • Spawanie w metodach MAG (135), MIG (131) i TIG (141) - do 28.02.2014 r.
  • Tokarz - do 31.03.2014 r.
  • Opiekun/ka osób starszych ze znajomością języka niemieckiego - do 31.03.2014 r.

Źródło: Mariusz Andruszczak (Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie), 10.02.2014.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

„Jesteśmy więźniami własnych stereotypów”

2015-06-26- tłumaczy Sylwester Pietrzyk, trener-szkoleniowiec-wykładowca-coach z 15-letnim stażem, praktyk biznesu. Przejechał w rajdzie przez Saharę z Warszawy do Bamako w Mali, nurkował u wybrzeży Borneo i w jaskiniach Jukatanu, a na co dzień łamie stereotypy, którym ulegamy. Nam zdradza, na co stać uczestników szkoleń i pracowników w wieku 50+.

Webinarium – wiedza na jedno kliknięcie myszką!

2015-05-29„…jeżeli ktoś miałby fantazję, żeby zrobić webinarium o tym, jak wyszydełkować szalik albo serwetkę, albo jak zbudować karmnik dla ptaków, to naprawdę mogą to być nawet takie fantazyjne tematy” – tłumaczy Dorota Kostowska, która zawodowo zajmuje się organizowaniem webinarów. Co to takiego… i dlaczego warto brać w nich udział?

Rynek pracy na co dzień

Pokolenie „140 znaków” na rynku pracy

2015-07-22Z najnowszych badań Hay Group wynika, że kompetencje społeczne i emocjonalne mają kluczowe znaczenie dla sukcesu w biznesie. Współczesnym absolwentom może ich jednak brakować.

5 wpadek pracodawcy na rozmowie kwalifikacyjnej

2015-07-17Odpowiedni savoir-vivre podczas rozmowy kwalifikacyjnej obowiązuje nie tylko kandydata, ale również rekrutera czy pracodawcę. Sprawdź, jakie zachowanie wpływa na złą opinię kandydata o pracodawcy.

Rynek pracy w prawie

Wymagane elementy w treści umów cywilnoprawnych i o pracę

2015-07-31Wakacje to czas prac sezonowych i okres odnotowywania częstszych niż zwykle nieprawidłowości przy zawieraniu umów lub w ogóle ich brak. U nas dowiesz się, jakie elementy powinny zawierać prawidłowo sporządzone umowa o pracę oraz umowy cywilnoprawne.

Wysokość zasiłku macierzyńskiego – jak ją ustalić?

2015-07-29Mimo ciągle publikowanych przez ZUS nowych wyjaśnień, wskazanie podstawy wymiaru zasiłku macierzyńskiego nadal sprawia wielu pracodawcom problem. Najwięcej wątpliwości budzą takie kwestie jak dodatki do wynagrodzenia i urlopy: wychowawczy oraz wypoczynkowy…

Rynek pracy w mediach

Zmiany w umowach terminowych czekają na podpis Prezydenta

2015-07-31W ubiegłym tygodniu Senat przyjął bez poprawek uchwalony przez Sejm projekt nowelizacji Kodeksu pracy w zakresie m.in. umów o pracę na czas określony. Nowelizacja czeka obecnie na podpis Prezydenta. Przepisy wejdą w życie po upływie sześciu miesięcy od publikacji w Dzienniku

Niektórzy członkowie komisji referendalnych zarobią więcej

2015-07-31Do tej pory przewodniczący i zastępcy obwodowych komisji ds. referendum otrzymywali za swoją pracę diety w wysokości 140 zł. Teraz ich otrzymają odpowiednio - 180 i 160 zł. Diety pozostałych członków komisji nie zmienią się i wciąż będą wynosiły 140 zł.

Informacje z regionów

PUP Sieradz - Nabór wniosków o organizację stażu

2015-07-31Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu informuje, iż ogłasza III nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie sieradzkim (I)”.

PUP Nowe Miasto Lubawskie - Nabór wniosków o dotacje na podjęcie działalności gospodarczej

2015-07-31Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim uruchamia nabór wniosków osób bezrobotnych o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego.
Wróć do góry
Odwiedź nas na Facebooku

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas
Napisz do nas