• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
2014-02-10

PUP Mogilno - Nabór na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza nabór kandydatów na szkolenia grupowe: spawacz, tokarz oraz opiekun/opiekunka osób starszych.

Osoby zainteresowane udziałem w ww. szkoleniach, które nie zgłosiły dotąd chęci uczestnictwa w szkoleniach, powinny złożyć karty kandydata na szkolenie (dostępne w pokoju nr 8), w następujących terminach:

  • Spawanie w metodach MAG (135), MIG (131) i TIG (141) - do 28.02.2014 r.
  • Tokarz - do 31.03.2014 r.
  • Opiekun/ka osób starszych ze znajomością języka niemieckiego - do 31.03.2014 r.

Źródło: Mariusz Andruszczak (Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie), 10.02.2014.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają jedynie charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one jednak wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

Przedsiębiorczość jest kobietą!

2014-09-26- Uważam, że kobiety są predestynowane do odnoszenia sukcesu, ponieważ są wielowątkowe. Natura je tak wyposażyła, że jako matki potrafią dbać o swoje dzieci, dom, rodzinę, męża i równocześnie spełniać się zawodowo – tłumaczy Katarzyna Wierzbowska, współzałożycielka i prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.

O zapachach, które dodają pewności siebie i… sprzedają!

2014-08-08Pomagam szukać perfum idealnych. Tworzę wizytówki zapachowe dla osób, miejsc, usług i produktów, buduję garderoby zapachowe dla ludzi …– o sztuce doboru perfum i swojej profesji opowiada Marta Siembab, jedyna senselierka w Polsce, a nawet w Europie.

Rynek pracy na co dzień

Działalność gospodarcza w Polsce

2014-10-20Własna firma to nie tylko antidotum na brak pracy, ale przede wszystkim sposób na realizację marzeń i zdobycie poczucia niezależności. Procedura założenia firmy w Polsce nie jest trudna, a osoby, które mają już przygotowany biznesplan, mogą skorzystać z różnych form dofinansowania na otwarcie działalności gospodarczej.

Open space

2014-10-10Otwarta przestrzeń w biurze ma swoich zwolenników i przeciwników. Choć ułatwia integrację zespołu, może też odbić się negatywnie na zdrowiu pracowników. Mimo wad, polscy pracodawcy lubią open space. Dlaczego?

Rynek pracy w prawie

Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

2014-10-17Starasz się o pracę w sklepie lub restauracji? Sprawdź, jakie dodatkowe badanie Cię obowiązuje!

Temperatura w miejscu pracy

2014-10-15Pracodawca, udostępniając pracownikom miejsce pracy, zobowiązany jest stosować się do przepisów bhp, które narzucają mu, miedzy innymi, zachowanie odpowiedniego poziomu temperatury. W sytuacji, gdy normy nie są zachowane, pracownik może odmówić wykonywania obowiązków służbowych…

Rynek pracy w mediach

Jak radzić sobie ze stresem w pracy? Wybierz się na trening

2014-10-21Crossfit lub firmowa drużyna – oto w jaki sposób można sobie radzić ze stresem w pracy. Tym bardziej, że firmy coraz częściej przykładają wagę, jeżeli chodzi o zamiłowanie kandydatów do sportu.

Co Polaków motywuje do pracy? Oto ich wymarzone warunki

2014-10-21O jakiej pracy marzą Polacy? Najważniejsza jest stabilność zatrudnienia i wynagrodzenie. O prestiżu i wyzwaniach marzy niewiele osób...

Informacje z regionów

WUP Lublin - Dni otwarte Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Lublinie

2014-10-20Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie w ramach VI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery (OTK), którego inicjatorem jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, organizuje w terminie 20-24 października 2014 r. "Dni otwarte Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Lublinie, Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu".

PUP Gdynia - Rekrutacja na intensywny kurs języka angielskiego i staż

2014-10-17Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni 10 października rozpoczął rekrutację na intensywny kurs języka angielskiego połączony z 4 miesięcznym stażem.
Wróć do góry

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas