• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
2014-02-10

PUP Mogilno - Nabór na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza nabór kandydatów na szkolenia grupowe: spawacz, tokarz oraz opiekun/opiekunka osób starszych.

Osoby zainteresowane udziałem w ww. szkoleniach, które nie zgłosiły dotąd chęci uczestnictwa w szkoleniach, powinny złożyć karty kandydata na szkolenie (dostępne w pokoju nr 8), w następujących terminach:

  • Spawanie w metodach MAG (135), MIG (131) i TIG (141) - do 28.02.2014 r.
  • Tokarz - do 31.03.2014 r.
  • Opiekun/ka osób starszych ze znajomością języka niemieckiego - do 31.03.2014 r.

Źródło: Mariusz Andruszczak (Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie), 10.02.2014.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają jedynie charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one jednak wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

Komu (i czemu) służy bezpośrednia rekrutacja?

2014-10-31Ważna jest postawa proaktywna. Zwłaszcza w przypadku specjalistów praca sama ich szuka, jednak trzeba jej trochę pomóc, szczególnie na początku – sekrety ukrytej rekrutacji zdradza Alicja Arndt, specjalistka w dziedzinie nowoczesnych form rekrutacji.

Przedsiębiorczość jest kobietą!

2014-09-26- Uważam, że kobiety są predestynowane do odnoszenia sukcesu, ponieważ są wielowątkowe. Natura je tak wyposażyła, że jako matki potrafią dbać o swoje dzieci, dom, rodzinę, męża i równocześnie spełniać się zawodowo – tłumaczy Katarzyna Wierzbowska, współzałożycielka i prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.

Rynek pracy na co dzień

Najczęściej popełniane błędy przy poszukiwaniu pracy

2014-10-29Jesteś częstym uczestnikiem procesów rekrutacyjnych i zawsze kończą się one niepowodzeniem? Sprawdź, jakie błędy popełniane są najczęściej w procesie poszukiwania zatrudnienia.

Merchandiser

2014-10-22Nazwa tego zawodu brzmi tajemniczo. Merchandiser to stanowisko, na którym pracuje wysokiej klasy specjalista czy wykładacz towarów?

Rynek pracy w prawie

Szkolenie BHP

2014-10-27Przejście tego szkolenia jest warunkiem rozpoczęcia pracy. Dlaczego szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy jest tak ważne?

Uprawnienia pracownicze osób niepełnosprawnych

2014-10-24Zatrudniasz osoby niepełnosprawne lub jesteś pracownikiem posiadającym orzeczenie? Sprawdź, jakie prawa w pracy mają osoby niepełnosprawne.

Rynek pracy w mediach

Karta obiegowa powinna być przechowywana w części C akt osobowych

2014-10-31W której części akt osobowych przechowuje się kartę obiegową?

Jak pracodawcy mogą wpływać na zmniejszenie stresu u swoich pracowników?

2014-10-31O stresie związanym z pracą mówimy wtedy, gdy jednostka nie jest zdolna sprostać różnego rodzaju wymaganiom związanym z pracą. Stres przewlekły i/lub nasilony może prowadzić do problemów zdrowotnych natury fizycznej lub psychicznej. Może się wiązać z absencją chorobową, słabą wydajnością oraz wpływać na obrót firmy.

Informacje z regionów

PUP Toruń - Zaproszenie do składania ofert szkolenia

2014-10-31Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia zaprasza instytucje szkoleniowe posiadające aktualny wpis do rejestru instytucji szkoleniowych w wojewódzkim urzędzie pracy do złożenia oferty szkolenia z zakresu podstaw przedsiębiorczości.

PUP Toruń - Szkolenia indywidualne

2014-10-31Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia informuje, że w ramach dodatkowych środków z rezerwy Ministra przyjmowane są wnioski o szkolenia wskazane przez osoby uprawnione (tzw. szkolenia indywidualne).
Wróć do góry

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas