• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
2014-02-10

PUP Mogilno - Nabór na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza nabór kandydatów na szkolenia grupowe: spawacz, tokarz oraz opiekun/opiekunka osób starszych.

Osoby zainteresowane udziałem w ww. szkoleniach, które nie zgłosiły dotąd chęci uczestnictwa w szkoleniach, powinny złożyć karty kandydata na szkolenie (dostępne w pokoju nr 8), w następujących terminach:

  • Spawanie w metodach MAG (135), MIG (131) i TIG (141) - do 28.02.2014 r.
  • Tokarz - do 31.03.2014 r.
  • Opiekun/ka osób starszych ze znajomością języka niemieckiego - do 31.03.2014 r.

Źródło: Mariusz Andruszczak (Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie), 10.02.2014.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

Coaching a sukces zawodowy, cz. 2

2014-12-01Wizja, najlepiej ubrana w szczegóły, działa często bardzo motywująco do działania - tłumaczy Anna Wacławik, coach, trener, doradca zawodowy. Ponadto opowiada jak wygląda typowa sesja coachingowa oraz o jej niezbędnym elemencie, czyli „chemii” pomiędzy coachem i jego klientem.

Coaching a sukces zawodowy, cz. 1

2014-11-28Coaching często jest sposobem na znalezienie wyjścia z trudnej sytuacji życiowej, przeprowadzenia (czasami radykalnej) zmiany w życiu. Wielu ludzi niezadowolonych ze swojej sytuacji, czy wręcz nieszczęśliwych, szuka sposobów na zmianę. I często je znajduje – tłumaczy Anna Wacławik, coach, trener, doradca zawodowy.

Rynek pracy na co dzień

10 rzeczy, o których musisz wiedzieć, ucząc się języka obcego

2014-12-17W czasach globalizacji posługiwanie się językami obcymi to jedna z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy. Rozwijając kompetencje lingwistyczne - inwestujemy w swoją przyszłość!

Szacunek do pracownika filarem każdej firmy

2014-12-15O tym, że trzeba dbać o promocję swojej firmy, wie każdy przedsiębiorca. Różnice między marketingiem a PR-em potrafi określić co któryś z kolei menedżer, a PR wewnętrzny? Wielu pracodawców nawet nie wie, na czym on polega. A jeśli już jest prowadzony, to zwykle… nieświadomie.

Rynek pracy w prawie

Zawieszenie działalności gospodarczej

2014-12-19Przedsiębiorca, który z różnych przyczyn zmuszony jest zaprzestać prowadzenia firmy, nie musi od razu z niej rezygnować. Może na pewien czas ją zawiesić. Kto ma do tego prawo? Co musisz zrobić, aby zawiesić działalność gospodarczą? Sprawdź!

Dotacja z urzędu pracy krok po kroku

2014-12-05Myślisz poważnie o założeniu własnej firmy? Masz przygotowany biznesplan, ale obawiasz się skomplikowanych formalności, związanych z dofinansowaniem? To mit! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby uzyskać dotacje z urzędu pracy. Podpowiadamy, jak to zrobić!

Rynek pracy w mediach

PwC wkracza do Gdańska. Szansa na pracę dla 50 osób

2014-12-19PwC zwiększa swoje zaangażowanie w Polsce, otwierając centrum kompetencyjne w Gdańsku. Na początek zatrudni 50 osób.

ETS: otyłość jest przedmiotem ochrony prawa pracownika

2014-12-19Chociaż żadna ogólna zasada prawa Unii Europejskiej sama w sobie nie zakazuje dyskryminacji ze względu na otyłość, przypadłość ta mieści się w pojęciu "niepełnosprawności", jeżeli w określonych warunkach utrudnia dotkniętej nią osobie pełny i skuteczny udział w życiu zawodowym na równi z innymi pracownikami.

Informacje z regionów

Projekt pt. "Pracownia przedsiębiorczości"

2014-12-19Wsparcie osób przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem z przyczyn dotyczących zakładu pracy w podjęciu nowej aktywności zawodowej poprzez realizację kompleksowego programu outplacementu.

PUP Łódź - Informacja o rejestracji

2014-12-19Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi informuje, że od 2 marca 2015 r. rejestracja osób bezrobotnych i poszukujących pracy z terenu miasta Łodzi odbywać się będzie wyłącznie w budynku przy ul. Kilińskiego 102/102a.
Wróć do góry

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas