• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
2014-02-10

PUP Mogilno - Nabór na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza nabór kandydatów na szkolenia grupowe: spawacz, tokarz oraz opiekun/opiekunka osób starszych.

Osoby zainteresowane udziałem w ww. szkoleniach, które nie zgłosiły dotąd chęci uczestnictwa w szkoleniach, powinny złożyć karty kandydata na szkolenie (dostępne w pokoju nr 8), w następujących terminach:

  • Spawanie w metodach MAG (135), MIG (131) i TIG (141) - do 28.02.2014 r.
  • Tokarz - do 31.03.2014 r.
  • Opiekun/ka osób starszych ze znajomością języka niemieckiego - do 31.03.2014 r.

Źródło: Mariusz Andruszczak (Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie), 10.02.2014.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają jedynie charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one jednak wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

O zapachach, które dodają pewności siebie i… sprzedają!

2014-08-08Pomagam szukać perfum idealnych. Tworzę wizytówki zapachowe dla osób, miejsc, usług i produktów, buduję garderoby zapachowe dla ludzi …– o sztuce doboru perfum i swojej profesji opowiada Marta Siembab, jedyna senselierka w Polsce, a nawet w Europie.

Raport miesiąca – Rozmowa kwalifikacyjna

2014-08-04To ona często decyduje o sukcesie rekrutacyjnym, warto więc odpowiednio przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Jak to zrobić i skąd czerpać wiedzę na ten temat? W lipcu br. konsultanci Zielonej Linii przeprowadzili badanie, w ramach którego sprawdzili wiedzę ankietowanych w tym zakresie.

Rynek pracy na co dzień

„Uścisk dłoni prezesa” – czyli motywacja pozafinansowa

2014-08-27Według jednego z doradców biznesowych premia motywuje do… otrzymania premii, a nie do budowania zaangażowania, nie podnosi też wydajności. Może warto, w takim razie, skupić się na motywacji pozamaterialnej?

Czy kobiety w Polsce są przedsiębiorcze?

2014-08-22Choć w zarządach wielu przedsiębiorstw nadal dominują mężczyźni, to kobiety dziś zakładają coraz więcej firm. Prowadzenie własnego biznesu stało się nie tyle alternatywą dla bezrobocia, co sposobem na realizację marzeń.

Rynek pracy w prawie

Wynagrodzenie i jego elementy składowe

2014-09-01Wysokość minimalnego wynagrodzenia ustalana jest tak, aby jego przeciętna wysokość w danym roku wzrastała w stopniu nie niższym niż prognozowany na dany rok wskaźnik cen.

W jaki sposób ustalane jest minimalne wynagrodzenie?

2014-08-29Ustawa o minimalnym wynagrodzeniu, która weszła w życie 1 stycznia 2003 r. zawiera: czynniki brane pod uwagę w procesie określania najniższej krajowej, organy odpowiedzialne za jej ustalenie oraz ważne daty.

Rynek pracy w mediach

Dalszy spadek bezrobocia niepewny

2014-09-01Wskaźnik Rynku Pracy (WRP) informujący z wyprzedzeniem o przyszłych zmianach w wielkości bezrobocia nie zmienił swej wartości w ujęciu miesięcznym. Sugeruje to okresowe zatrzymanie tendencji do dalszego spadku stopy bezrobocia.

Płace specjalistów idą w górę, a będzie jeszcze lepiej

2014-09-01Specjaliści w Polsce coraz lepiej zarabiają. Eksperci oceniają, że w przyszłym roku będą mogli liczyć na jeszcze wyższe podwyżki.

Informacje z regionów

PUP Wrocław - Targi pracy

2014-09-0112 września 2014 r.

PUP Szczecinek - Projekt pt. "Pomaga nam nauka"

2014-09-01Celem projektu jest zwiększenie szans efektywnego funkcjonowania na rynku pracy nauczycieli i pracowników sektora oświaty, którzy utracili lub utracą zatrudnienie poprzez kompleksowe wsparcie szkoleniowo-doradcze w zakresie podejmowania działalności gospodarczej oraz uzyskanie przez nich zatrudnienia na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Wróć do góry

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas