• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
2014-02-10

PUP Mogilno - Nabór na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza nabór kandydatów na szkolenia grupowe: spawacz, tokarz oraz opiekun/opiekunka osób starszych.

Osoby zainteresowane udziałem w ww. szkoleniach, które nie zgłosiły dotąd chęci uczestnictwa w szkoleniach, powinny złożyć karty kandydata na szkolenie (dostępne w pokoju nr 8), w następujących terminach:

  • Spawanie w metodach MAG (135), MIG (131) i TIG (141) - do 28.02.2014 r.
  • Tokarz - do 31.03.2014 r.
  • Opiekun/ka osób starszych ze znajomością języka niemieckiego - do 31.03.2014 r.

Źródło: Mariusz Andruszczak (Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie), 10.02.2014.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

Bariery są po to, by wyżej się odbić, cz. 2

2015-10-05 - Jeśli zaś nasze metody poszukiwania pracy się nie sprawdzają, to może trzeba coś zmienić, trzeba spotkać się z doradcą zawodowym i popracować nad planem całego poszukiwania pracy, może dokumenty aplikacyjne są beznadziejnie napisane i nie zachęcają do zaproszenia mnie na rozmowę? – tłumaczy Agata Spała, ekspert ds. kariery, w drugiej części wywiadu.

Bariery są po to, by wyżej się odbić, cz. 1

2015-10-02- Nieustanie spotykam się ze stereotypami, trochę obawami, dotyczącymi zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Te obawy bardzo często nie wynikają z realnych trudności, tylko bardziej z różnych, nieprawdziwych przekonań pracodawców, które są efektem braku doświadczeń – mówi Agata Spała, ekspert ds. kariery, trener, laureatka tegorocznej edycji konkursu Lady D.

Rynek pracy na co dzień

Mikołajem się nie jest, Mikołajem się bywa…

2015-11-25Zbliża się grudzień, a to oznacza, że wokół nas zauważamy świąteczne dekoracje. Nieodłącznym elementem Świąt są też Mikołaje. Zaczyna się zatem nabór kandydatów na osoby, które najbardziej przekonywująco wcielą się w tę rolę.

5 sposobów na poprawę koncentracji

2015-11-20Według tegorocznych badań Microsoft skupiamy uwagę średnio przez osiem sekund, podczas gdy w 2000 roku czas ten wynosił 12 sekund. Jak walczyć ze spadkiem koncentracji?

Rynek pracy w prawie

Zakładasz firmę – sprawdź terminy

2015-11-23Planujesz założyć działalność, a może już ją prowadzisz? Przeczytaj, jakie terminy wyznaczył Ci ZUS na wpłatę tytułem ubezpieczeń społecznych. Sprawdź, czy nie grozi Ci kara!

Unijne miliony na żłobki i kluby dziecięce

2015-11-18Dodatkowe fundusze dla aglomeracji to nowość w Regionalnym Programie Operacyjnym dla Dolnego Śląska. Unijne pieniądze przeznaczone są na rozwój lub wyposażenie żłobków, klubów malucha i innych form, które zagwarantują opiekę dzieciom do 3. roku życia.

Rynek pracy w mediach

Rekrutacja personelu na statkach. Rośnie pozycja polskich menedżerów

2015-11-26Ship management, czyli zarządzanie statkami, to stosunkowo młoda branża w Polsce, ale już teraz rośnie pozycja polskich menedżerów, którzy zarządzają flotami w imieniu właścicieli statków.

Etat czy własna działalność. Która z form zatrudnienia jest bardziej opłacalna w IT?

2015-11-26Umowa o pracę i własna działalność gospodarcza są najbardziej popularnymi formami zatrudnienia w tej branży. Liczba pracowników na przedstawionych warunkach współpracy jest bardzo zbliżona, ale różni się zasadniczym aspektem, jakim jest wysokość osiąganego wynagrodzenia.

Informacje z regionów

PUP Słupsk - Fundusz Pożyczkowy dla Kobiet

2015-11-26Fundusz Pożyczkowy dla Kobiet jest programem, w ramach którego środki będą przeznaczane na udzielanie preferencyjnych pożyczek na sfinansowanie rozwoju lub też uruchamienie działalności gospodarczej.

PUP Słupsk - Szkolenie dla osób do 25. roku życia

2015-11-26Ośrodek Szkolenia Zawodowego Ochotniczych Hufców Pracy w Słupsku prowadzi nabór na bezpłatny kurs z zakresu instalacji urządzeń fotowoltaicznych dla osób w wieku 18-25 lat.
Wróć do góry
Odwiedź nas na Facebooku

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas
Napisz do nas