• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
2014-02-10

PUP Mogilno - Nabór na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza nabór kandydatów na szkolenia grupowe: spawacz, tokarz oraz opiekun/opiekunka osób starszych.

Osoby zainteresowane udziałem w ww. szkoleniach, które nie zgłosiły dotąd chęci uczestnictwa w szkoleniach, powinny złożyć karty kandydata na szkolenie (dostępne w pokoju nr 8), w następujących terminach:

  • Spawanie w metodach MAG (135), MIG (131) i TIG (141) - do 28.02.2014 r.
  • Tokarz - do 31.03.2014 r.
  • Opiekun/ka osób starszych ze znajomością języka niemieckiego - do 31.03.2014 r.

Źródło: Mariusz Andruszczak (Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie), 10.02.2014.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

Bariery są po to, by wyżej się odbić, cz. 2

2015-10-05 - Jeśli zaś nasze metody poszukiwania pracy się nie sprawdzają, to może trzeba coś zmienić, trzeba spotkać się z doradcą zawodowym i popracować nad planem całego poszukiwania pracy, może dokumenty aplikacyjne są beznadziejnie napisane i nie zachęcają do zaproszenia mnie na rozmowę? – tłumaczy Agata Spała, ekspert ds. kariery, w drugiej części wywiadu.

Bariery są po to, by wyżej się odbić, cz. 1

2015-10-02- Nieustanie spotykam się ze stereotypami, trochę obawami, dotyczącymi zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Te obawy bardzo często nie wynikają z realnych trudności, tylko bardziej z różnych, nieprawdziwych przekonań pracodawców, które są efektem braku doświadczeń – mówi Agata Spała, ekspert ds. kariery, trener, laureatka tegorocznej edycji konkursu Lady D.

Rynek pracy na co dzień

Szkoły zawodowe najlepiej odpowiadają na potrzeby polskiego rynku pracy

2015-09-301 na 3 pracodawców nie jest zadowolony z kompetencji absolwentów wchodzących na rynek pracy. Głównym problemem jest brak praktycznych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu – wynika z badania zrealizowanego przez Millward Brown na zlecenie Work Service S.A.

Czego kandydat oczekuje od rekrutera?

2015-09-23Na forach internetowych kandydaci wylewają swoje gorzkie żale na temat rozmów kwalifikacyjnych: rekrutacja powinna być relacją partnerską, a okazuje się, że nie zawsze nią jest… Rekruterzy, pora na mały rachunek sumienia: czy zawsze stajecie na wysokości zadania? Sprawdźcie, czego oczekują od was kandydaci!

Rynek pracy w prawie

Co Ci grozi w pracy?

2015-09-28Stres? Nie tylko! Miejsce pracy może pozbawić Cię nie tylko zdrowia, ale nawet życia! Sprawdź, jakie niebezpieczeństwa mogą czyhać na pracowników polskich firm!

Zmiany w urlopach rodzicielskich

2015-09-25Już od stycznia przyszłego roku nastąpią zmiany w przepisach dotyczących urlopów rodzicielskich. Sprawdź, jakie zmiany niesie nowelizacja Kodeksu pracy!

Rynek pracy w mediach

PFRON: Nadużycia w zatrudnianiu niepełnosprawnych

2015-10-06Sejm RP w drugiej połowie września dokonał zmian w ustawie o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Dotyczyły one m.in. zmiany zasad udzielania ulg we wpłatach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Przyczyną są nadużycia części firm.

3 rzeczy, których dobry lider nigdy nie powie

2015-10-06Lider musi mówić to co trzeba i kiedy trzeba. Zdarza się jednak, że liderzy używają niewłaściwych słów w niewłaściwym czasie. Cierpi na tym zarówno firma jak i ich reputacja.

Informacje z regionów

PUP Wałcz - Dofinansowania dla pracodawców

2015-10-06Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu informuje, iż dysponuje środkami Funduszu Pracy i Europejskiego Funduszu Społecznego na rok 2015 przeznaczonymi na różne formy wsparcia dla pracodawców.

PUP Szczecin - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

2015-10-06Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie ogłasza konkurs dotyczący refundacji na utworzenie nowych miejsc pracy. Konkurs ma charakter permanentny - aż do wyczerpania środków przeznaczonych na tę formę aktywizacji zawodowej.
Wróć do góry
Odwiedź nas na Facebooku

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas
Napisz do nas