• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
2014-02-10

PUP Mogilno - Nabór na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza nabór kandydatów na szkolenia grupowe: spawacz, tokarz oraz opiekun/opiekunka osób starszych.

Osoby zainteresowane udziałem w ww. szkoleniach, które nie zgłosiły dotąd chęci uczestnictwa w szkoleniach, powinny złożyć karty kandydata na szkolenie (dostępne w pokoju nr 8), w następujących terminach:

  • Spawanie w metodach MAG (135), MIG (131) i TIG (141) - do 28.02.2014 r.
  • Tokarz - do 31.03.2014 r.
  • Opiekun/ka osób starszych ze znajomością języka niemieckiego - do 31.03.2014 r.

Źródło: Mariusz Andruszczak (Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie), 10.02.2014.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

Coaching a sukces zawodowy, cz. 1

2014-11-28Coaching często jest sposobem na znalezienie wyjścia z trudnej sytuacji życiowej, przeprowadzenia (czasami radykalnej) zmiany w życiu. Wielu ludzi niezadowolonych ze swojej sytuacji, czy wręcz nieszczęśliwych, szuka sposobów na zmianę. I często je znajduje – tłumaczy Anna Wacławik, coach, trener, doradca zawodowy.

Komu (i czemu) służy bezpośrednia rekrutacja?

2014-10-31Ważna jest postawa proaktywna. Zwłaszcza w przypadku specjalistów praca sama ich szuka, jednak trzeba jej trochę pomóc, szczególnie na początku – sekrety ukrytej rekrutacji zdradza Alicja Arndt, specjalistka w dziedzinie nowoczesnych form rekrutacji.

Rynek pracy na co dzień

Jak szukać pracy, by nie oszukać samego siebie

2014-11-26Poszukiwanie pracy zazwyczaj składa się z kilku etapów. Jednym z nich, niestety powszechnym, jest moment, gdy cały proces trwa na tyle długo, że zrezygnowany kandydat gotowy jest przyjąć każdą ofertę, byle mieć pracę. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie i warto już na początku zabrać się za szukanie zatrudnienia tak, by trafić na satysfakcjonujące zajęcie.

Przywitanie biznesowe zgodne z kindersztubą

2014-11-12Znajomość zasad savoir-vivre dotyczących przywitania przydaje się w wielu sytuacjach, zarówno osobistych jak i biznesowych. Zgodnie z maksymą, że pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i często rzutuje na przyszłość, warto zgłębić przynajmniej podstawy w tej sferze.

Rynek pracy w prawie

Źródła finansowania spółdzielni socjalnej

2014-11-24Osoby, które zdecydują się na założenie spółdzielni socjalnej, mogą liczyć na wsparcie ze strony budżetu państwa. Wsparcie przedsiębiorstw społecznych jest także wpisane w nową perspektywę finansową Unii Europejskiej.

Jak założyć spółdzielnię socjalną?

2014-11-21Osoby, które chcą założyć spółdzielnię socjalną, powinny zacząć od znalezienia pomysłu na działalność. Najlepszą metodą jest wywiad. Należy sprawdzić, na jakie usługi jest największe zapotrzebowanie na terenie działania spółdzielni.

Rynek pracy w mediach

Uniwersytet Stanu Pensylwania, Harvard, Yale - to te uczelnie wybierają miliarderzy

2014-11-28Na świecie mamy ponad 2 mln miliarderów. 35 proc. z nich nie ma wykształcenia wyższego. Gdzie studiowali pozostali?

Pracownicy Lego pracują, gdzie chcą. I to działa!

2014-11-28- Brak stałego miejsca pracy przynosi bardzo odczuwalne konsekwencje, a największy wpływ na działalność naszych pracowników miało jednak odejście od tradycyjnej koncepcji fizycznego „oddziału” - podkreśla Bali Padda, executive vice president grupy Lego.

Informacje z regionów

PUP Opole - Rekrutacja do nowego pracodawcy

2014-11-28Informujemy, iż PUP w Opolu prowadzi rekrutację na stanowisko: Referent ds. supportu ze znajomością języka niemieckiego do nowopowstającej firmy w Opolu.

PUP Olecko - Nabór wniosków o bony na zasiedlenie

2014-11-28Powiatowy Urząd Pracy w Olecku posiada środki finansowe na pomoc osobom zamierzającym podjąć aktywność zawodową poza miejscem zamieszkania.
Wróć do góry

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas